DigiByte ma 6x więcej unikalnych górników niż Bitcoin!

Unikalni górnicy przyczyniają się do większej decentralizacji sieci poprzez zwiększenie konkurencji o wydobycie następnego bloku.
DigiByte ma 6x więcej górników niż Bitcoin i 10x więcej górników niż Litecoin
Decentralizacja DigiByte jest jedną z najlepszych w okolicy, co czyni ją doskonałym wyborem dla entuzjastów decentralizacji!

Jeśli chodzi o prawdziwą decentralizację, chodzi o władzę, jaką górnicy mają nad krypto walutą, o której mowa. W sieci Bitcoin jest tylko około 23 górników i baseny górnicze. To całkiem niezła liczba, a wskaźnik haszu generowany przez te 23 grupy górników nie ma sobie równych. Jednakże, w imię decentralizacji, DigiByte ma łącznie 142 unikalnych górników.

To 142 indywidualnych górników i baseny górnicze, szalona ilość, która jest 6x większa od ilości Bitcoinu i 10x większa od ilości Litecoinu, co podkreśla popularność DigiByte wśród górników. Tak więc, jeśli szukasz prawdziwie zdecentralizowanego projektu kryptokurrency, który ma nogi i podporę, którą można naciskać w przestrzeni UTXO, DigiByte jest tym, na co musisz mieć oko!

Więcej górników oznacza więcej decentralizacji.

Największy problem z posiadaniem tylko garstki górników polega na tym, że jeden basen lub górnik może z łatwością przejąć kontrolę nad haszyszem większości i zaatakować sieć. Było to bardzo zbliżone do tego, co działo się w sieci Bitcoinów w 2018 roku, ponieważ trzymanie Bitmaina w sieci było niesamowite. W rzeczywistości, Bitmain posiadał 43,9% całego hashratu sieci Bitcoin, czego naprawdę nie chcesz od żadnego górnika.

Ze względu na fakt, że DigiByte ma więcej górników pracujących daleko od siebie, aby wygrać nagrody blokowe, staje się trudniejsze dla jednej strony, aby wziąć tak wielką kontrolę nad mocą górniczą. DigiByte ma jedną znaczącą pulę górniczą, która kontroluje około 17% całego hashrenu sieci, podczas gdy pozostałe 83% jest podzielone pomiędzy 141 unikalnych górników. To sprawia, że DigiByte jest bardziej zdecentralizowany niż Bitcoin i Litecoin – jest to całkiem niezłe rozwiązanie, jeśli naprawdę zależy Ci na decentralizacji.

Wciąż mniej hashratu niż Bitcoin
Nie obrażać Bitcoin maxis, Bitcoin jest nadal niekwestionowanym mistrzem, jeśli chodzi o hashrate, i będziemy się martwić, jeśli istnieje inna sieć blockchain z więcej hashrate. Ogromne dedykowane gospodarstwa górnicze Bitcoin zostały utworzone na całym świecie, aby umożliwić firmom wydobywać Bitcoin, z basenów mniejszych górników odprysków w celu utrzymania presji na dużych facetów.

Jest mało prawdopodobne, w krótkim i średnim okresie czasu, że DigiByte będzie kiedykolwiek dostać tyle haszyszu jak Bitcoin, ale istnieje potencjał w dłuższej perspektywie. W miarę jak coraz więcej ludzi będzie migrować do DigiByte, aby czerpać korzyści z jego technologii, coraz więcej górników dołączy do tej imprezy. Istnieje 5 algorytmów, które mogą być używane do wydobywania DigiByte, dając górnikom wolność i całkowity wybór.

Jeśli zależy Ci na decentralizacji, użyj DigiByte!

Na razie DigiByte ma ogromną liczbę górników w porównaniu z Bitcoin i Litecoin, co czyni go jednym z najbardziej zdecentralizowanych projektów kryptograficznych. Co więcej, ta imponująca technologia może ochronić Twoje konta przed hakerami – być może Elon Musk mógłby nauczyć się czegoś lub dwóch z DigiByte!

Jak zawsze, jeśli chcesz w pełni wykorzystać decentralizację DigiByte do zabezpieczenia swoich kont i przetwarzania transakcji, możesz otrzymać swój własny DigiByte od Changeangel. Otrzymując swój $DGB od Changeangel, będziesz bezpośrednio pomagał w rozwoju i ewolucji DigiByte. Część pobranych opłat wraca bezpośrednio do DigiByte Foundation, więc płać je dalej!